CLT75F-C20
Numărul produsului DigiKey
298-10402-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CLT75F-C20
Descriere
SLIT WRAP 0.767" X 100' BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înfășurare secționată 0,941" (23,90mm) X 100’ (30,48m) Negru
Categorie
Lungime
100’ (30,48m)
Producător
Panduit Corp
Grosime perete
0,007" – 0,020" (0,18mm – 0,51mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 50°C
Ambalaj
Vrac
Protecție la căldură
Stare piesă
Activ
Protecție la abraziune
Rezistent la abraziune
Tip
Înfășurare secționată
Protecție împotriva lichidelor
Atribute tip
Canal cabluri secționat
Protecția mediului
Diametru - Interior, neextins
0,767" (19,48mm)
Caracteristici
Rezistent la strivire, Rezistent la impact
Diametru - Interior, extins
Valoare nominală inflamabilitate material
Diametru - Exterior, neextins
0,941" (23,90mm)