CCS31-S8-M0
Numărul produsului DigiKey
298-19654-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCS31-S8-M0
Descriere
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cablu Clamă, Tip P Negru Încheietoare 0,310" (7,87mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Lățime
0,370" (9,40mm)
Producător
Panduit Corp
Înălțime
Ambalaj
Vrac
Dimensiune orificiu panou
0,167" (4,24mm)
Stare piesă
Activ
Grosime material
0,050" (1,27mm)
Tip
Clamă, Tip P
Valoare nominală inflamabilitate material
V-2 UL94
Atribute tip
Adeziv
Dimensiune deschidere
0,310" (7,87mm)
Caracteristici
Rezistent la intemperii
Tip montare
Încheietoare
Dimensiune șurub
Nr. 8 (M4)
Material
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Distanță de la centrul legăturii la centrul de montare
0,490" (12,45mm)