C100X025YJD este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panduit Corp
În stoc: 11
Fișă de date
Similar
Panduit Corp
În stoc: 130.000
Fișă de date
Die Cut Poliester (PET) Alb
C100X025YJD
Numărul produsului DigiKey
298-12177-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
C100X025YJD
Descriere
LABEL COMPONENT ADH
Referință client
Descriere detaliată
Die Cut Poliester (PET) Alb
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Culoare - Fundal
Alb
Producător
Lungime
1,000" (25,40mm)
Ambalaj
Vrac
Lățime
0,250" (6,35mm)