ABM112-A-D
Cable Accessories Overview
ABM112-A-D
Numărul produsului DigiKey
298-10464-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM112-A-D
Descriere
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE WHT
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Deschidere cvadruplă – bandă în pereche Suport colier pentru cabluri Alb Adeziv, Șurub, Nr. 6 (M3)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Mărime/Dimensiune
1,12" L x 1,12" l x 0,16" Î (28,4mm x 28,4mm x 4,2mm)