ABM100-AT-C0
Numărul produsului DigiKey
298-10386-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM100-AT-C0
Descriere
CABLE TIE HLDR QUAD ADHESIVE BLK
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Deschidere cvadruplă – bandă în pereche Suport colier pentru cabluri Negru Adeziv, Șurub, Nr. 6 (M3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM100-AT-C0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,20" Î (25,4mm x 25,4mm x 5,1mm)