TQ2SA-12V
Numărul produsului DigiKey
255-1011-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TQ2SA-12V
Descriere
RELAY TELECOM DPDT 500MA 12V
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Telecom Releu DPDT (2 formă C) Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TQ2SA-12V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Producător
Panasonic Electric Works
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
4 ms
Tip montare
Montare pe suprafață
Timp eliberare
4 ms
Tensiune bobină
12V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Argint nichel (AgNi), Aur (Au)
Valoare nominală contact (Curent)
500 mA
Agenție de aprobare
cURus
Tensiune de comutare
125V c.a., 220V c.c. – max.
Tip releu
Telecom
Sarcină - Comutare max.
250VA, 440W
Grad
Curent bobină
11.7 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
1.03 kOhms