EXC-24CK350U
Numărul produsului DigiKey
10-EXC-24CK350UTR-ND - Bandă și mosor (TR)
10-EXC-24CK350UCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-EXC-24CK350UDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXC-24CK350U
Descriere
CMC 160MA 2LN 35 OHM SMD
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 35 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
5V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Impedanță la frecvență
35 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,039" l (1,25mm x 1,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
160mA
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,5Ohm