EXB-N8V221JX
Numărul produsului DigiKey
Y10221TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Y10221CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Y10221DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EXB-N8V221JX
Descriere
RES ARRAY 4 RES 220 OHM 0804
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 Ohm ±5% 31mW Putere per element Izolat 4 Rețea/matrice de rezistențe ±200ppm/°C 0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EXB-N8V221JX Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere per element
31mW
Producător
Panasonic Industry
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tip circuit
Izolat
Aplicații
Rezistență (ohmi)
220
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
0804, Concav, Terminale cu latură lungă
Număr de rezistenţe
4
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,039" l (2,00mm x 1,00mm)
Raport adaptare rezistență
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)