EX-Z12A-P-R | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 1110-EX-Z12A-P-R-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EX-Z12A-P-R |
Descriere | SENSOR THROUGH-BEAM 200MM PNP |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Fascicul străpuns Senzor optic 7,874" (200mm) PNP – Colector deschis/activ în lumină |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Configurație ieșire PNP – Colector deschis/activ în lumină |
Producător Panasonic Industrial Automation Sales | Sursă de lumină Led roșu |
Serie | Metodă de conectare Cablu |
Ambalaj Cutie | Protecție la infiltrare IP67 |
Stare piesă Activ | Lungime cablu 78,74" (2m) |
Metodă detectare Fascicul străpuns | Tip ajustare Fixat |
Distanță detectare 7,874" (200mm) | Temperatură de funcționare -10°C – 55°C |
Tensiune - Alimentare 12V – 24V | Număr produs de bază |