ERZ-VF2M391
Numărul produsului DigiKey
P7354TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P7354CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P7354DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERZ-VF2M391
Descriere
VARISTOR 390V 300A 2SMD JLEAD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
390 V 300 A Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2-SMD, Derivație J
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ERZ-VF2M391 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune varistor (Max)
429 V
Curent - Supratensiune
300 A
Serie
Energie
19J
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Volți c.a. maxim
250 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Volți c.c. maxim
320 V
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație J
Tensiune varistor (Min)
351 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (tipică)
390 V