ERA-6APB362V | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ERA-6APB362V |
Descriere | RES SMD 3.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 3.6 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ERA-6APB362V Modele |
Categorie | Coeficient de temperatură ±15ppm/°C |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 155°C |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,024" (0,60mm) |