ERA-6AED162V
Numărul produsului DigiKey
P123812TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P123812CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P123812DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERA-6AED162V
Descriere
RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/8W 0805
Descriere detaliată
1.6 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
ERA-6AED162V Modele
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)