ERA-6AEB362V
Numărul produsului DigiKey
P3.6KDATR-ND - Bandă și mosor (TR)
P3.6KDACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P3.6KDADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ERA-6AEB362V
Descriere
RES SMD 3.6K OHM 0.1% 1/8W 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.6 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ERA-6AEB362V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)