EEU-FR1E101B
Numărul produsului DigiKey
P15348CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15348TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FR1E101B
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FR1E101B Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
318.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
455 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
130 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C