EEU-FR1C101
Numărul produsului DigiKey
P14391-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FR1C101
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL TH
Descriere detaliată
100 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FR1C101 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
196 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
280 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
300 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C