EEU-FM1E221
Numărul produsului DigiKey
P12383-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FM1E221
Descriere
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Descriere detaliată
220 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 3000h la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FM1E221 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
665 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
950 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
56 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Durată de funcționare la temp.
3000h la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C