EEU-FM1E101B
Numărul produsului DigiKey
P19702CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19702TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FM1E101B
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEU-FM1E101B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
318.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
455 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Impedanță
130 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,500" (12,70mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C