EEU-EB1E101SB
Numărul produsului DigiKey
P19602CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19602TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-EB1E101SB
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 5000h la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEU-EB1E101SB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
95 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
123.5 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,480" (12,20mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C