EEH-ZK1E470R
Numărul produsului DigiKey
P121394TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P121394CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P121394DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZK1E470R
Descriere
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 25V SMD
Descriere detaliată
47 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 80mOhm 4000h la 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZK1E470R Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
127.5 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
850 mA @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Capacitanță
47 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,209" L x 0,209" l (5,30mm x 5,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C