EEH-ZK1E151XP
Numărul produsului DigiKey
P121396TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P121396CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P121396DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZK1E151XP
Descriere
CAP ALUMHYB 150UF 20% 25V SMD
Descriere detaliată
150 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 4000h la 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZK1E151XP Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
270 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.8 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
150 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C