EEH-ZF1V101V
Numărul produsului DigiKey
10-EEH-ZF1V101VTR-ND - Bandă și mosor (TR)
10-EEH-ZF1V101VCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-EEH-ZF1V101VDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZF1V101V
Descriere
CAP ALUMHYB 100UF 20% 35V SMD
Descriere detaliată
100 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 1000 ore la 150°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZF1V101V Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
115.5 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
770 mA @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
100 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,425" (10,80mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
35 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 150°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C