EEH-ZE1V271P
Numărul produsului DigiKey
P122144TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P122144CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P122144DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZE1V271P
Descriere
CAP ALUMHYB 270UF 20% 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
270 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 20mOhm 2000 ore la 145°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEH-ZE1V271P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
Panasonic Industry
Aplicații
Automobile
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
135 mA @ 100 Hz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
900 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Hibrid
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
270 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 145°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 145°C