EEH-ZA1V270P
Numărul produsului DigiKey
P15452TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15452CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15452DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1V270P
Descriere
CAP ALUM HYBRID 27UF 20% 35V SMD
Descriere detaliată
27 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 60mOhm 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1V270P Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
130 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.3 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
27 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
35 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60mOhm
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C