EEH-ZA1V220R
Numărul produsului DigiKey
P15451TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15451CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15451DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1V220R
Descriere
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 35V SMD
Descriere detaliată
22 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 100mOhm 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1V220R Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
90 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
900 mA @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,209" L x 0,209" l (5,30mm x 5,30mm)
Tensiune - Nominală
35 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100mOhm
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C