EEH-ZA1J330P
Numărul produsului DigiKey
P15448TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15448CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15448DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1J330P
Descriere
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V SMD
Descriere detaliată
33 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 40mOhm 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1J330P Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
170 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.7 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Capacitanță
33 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,327" L x 0,327" l (8,30mm x 8,30mm)
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C