EEH-ZA1J220XP
Numărul produsului DigiKey
P15447TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15447CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15447DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1J220XP
Descriere
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V SMD
Descriere detaliată
22 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 80mOhm 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1J220XP Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
150 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.5 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C