EEH-ZA1E560P
Numărul produsului DigiKey
P15440TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15440CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15440DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1E560P
Descriere
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 25V SMD
Descriere detaliată
56 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 50mOhm 10000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1E560P Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
195 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.3 A @ 100 kHz
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Capacitanță
56 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Tensiune - Nominală
25 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50mOhm
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C