EEH-ZA1E330R
Numărul produsului DigiKey
P15438TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P15438CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P15438DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZA1E330R
Descriere
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 25V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 80mOhm 10000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEH-ZA1E330R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
Panasonic Industry
Aplicații
Automobile
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
90 mA @ 100 Hz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
900 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Hibrid
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Capacitanță
33 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,240" (6,10mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,209" L x 0,209" l (5,30mm x 5,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C