EEF-CX1V220R
Numărul produsului DigiKey
10-EEF-CX1V220RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
10-EEF-CX1V220RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-EEF-CX1V220RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEF-CX1V220R
Descriere
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
22 µF 35 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri 2917 (7343 metric) 40mOhm 2000 ore la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.2 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Capacitanță
22 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
35 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C