EEE-HD1C470AP | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EEE-HD1C470AP |
Descriere | CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 31 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 47 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – SMD – 5000h la 105°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | EEE-HD1C470AP Modele |
Categorie | Valori nominale |
Prod. | Aplicații |
Serie | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 70 mA @ 120 Hz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent pulsatoriu la frecvență ridicată 119 mA @ 10 kHz |
Stare piesă Activ | Impedanță 4 Ohms |
Capacitanță | Spațiu între derivații – |
Toleranță ±20% | Mărime/Dimensiune 0,248" diam. (6,30mm) |
Tensiune - Nominală 16 V | Înălțime - Montat (Max) 0,228" (5,80mm) |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Suprafață montaj la suprafață 0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm) |
Durată de funcționare la temp. 5000h la 105°C | Tip montare |
Temperatură de funcționare -40°C – 105°C | Pachet/cutie Radial, Încapsulat – SMD |