EEE-FH1V470XL
Numărul produsului DigiKey
10-EEE-FH1V470XLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
10-EEE-FH1V470XLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-EEE-FH1V470XLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEE-FH1V470XL
Descriere
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF 35 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Încapsulat – SMD 450mOhm la 100kHz 10000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EEE-FH1V470XL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
195 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
300 mA @ 100 kHz
Capacitanță
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
35 V
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
450mOhm la 100kHz
Suprafață montaj la suprafață
0,260" L x 0,260" l (6,60mm x 6,60mm)
Durată de funcționare la temp.
10000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C