ECE-A1EKS101Q | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECE-A1EKS101Q |
Descriere | CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH |
Termen de livrare standard al producătorului | 31 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 85°C |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECE-A1EKS101Q Modele |
Categorie | Polarizare Polar |
Prod. | Valori nominale – |
Serie | Aplicații |
Ambalaj Bandă tăiată la lungime (CT) Bandă și cutie (TB) | Curent pulsatoriu la frecvență scăzută 85 mA @ 120 Hz |
Stare piesă Activ | Spațiu între derivații 0,098" (2,50mm) |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,315" diam. (8,00mm) |
Toleranță ±20% | Înălțime - Montat (Max) 0,236" (6,00mm) |
Tensiune - Nominală 25 V | Suprafață montaj la suprafață – |
ESR (Rezistență serie echivalentă) – | Tip montare |
Durată de funcționare la temp. 1000 ore la 85°C | Pachet/cutie Radial, Bidon |
Temperatură de funcționare -40°C – 85°C | Număr produs de bază |