ECA-1JM100
ECA-1JM100
Numărul produsului DigiKey
P5189-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1JM100
Descriere
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF 63 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECA-1JM100 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
70 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
119 mA @ 10 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C