ECA-1EHG470
Numărul produsului DigiKey
P5539-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1EHG470
Descriere
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL TH
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
47 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECA-1EHG470 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
91 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
136.5 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C