ECA-0JHG102
Numărul produsului DigiKey
P5509-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-0JHG102
Descriere
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 µF 6.3 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 105°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECA-0JHG102 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
380 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
437 mA @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,138" (3,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,315" diam. (8,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
6.3 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
Tip montare
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C