ALE72F24
Numărul produsului DigiKey
ALE72F24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ALE72F24
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală etanșare
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Inactual
Timp de funcționare
20 ms
Tip montare
Timp eliberare
25 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
16 A
Agenție de aprobare
CSA, TUV, UR, VDE
Tensiune de comutare
277V c.a. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
4432VA
Grad
Curent bobină
8.3 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
2.88 kOhms
Caracteristici
Număr produs de bază
Stil terminație
Pin PC, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm)