6TCE680M
Numărul produsului DigiKey
P123574TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P123574CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P123574DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
6TCE680M
Descriere
CAP TANT POLY 680UF 6.3V 2917
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 2917 (7343 metric) 25mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
6TCE680M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 125°C
Producător
Panasonic Industry
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Capacitanță
680 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
D4
Tensiune - Nominală
6.3 V
Valori nominale
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
25mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C