10TVE150ML
Numărul produsului DigiKey
P123526TR-ND - Bandă și mosor (TR)
P123526CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P123526DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
10TVE150ML
Descriere
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Referință client
Descriere detaliată
150 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 10 V 2917 (7343 metric) 25mOhm la 100kHz
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
10TVE150ML Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 125°C
Producător
Panasonic Industry
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Pachet/cutie
2917 (7343 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,169" l (7,30mm x 4,30mm)
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)
Capacitanță
150 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
D3L
Tensiune - Nominală
10 V
Valori nominale
Tip
Turnat
Caracteristici
De uz universal
ESR (Rezistență serie echivalentă)
25mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C