EX-Z12FB-R
Numărul produsului DigiKey
EX-Z12FB-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EX-Z12FB-R
Descriere
SENSOR THROUGH-BEAM 200MM NPN
Descriere detaliată
Fascicul străpuns Senzor optic 7,874" (200mm) NPN – Colector deschis/activ în întuneric
Categorie
Configurație ieșire
NPN – Colector deschis/activ în întuneric
Lungime cablu
78,74" (2m)
Distanță detectare
7,874" (200mm)
Temperatură de funcționare
-10°C – 55°C
Tensiune - Alimentare
12V – 24V