EX-Z12A-P-R
Numărul produsului DigiKey
1110-EX-Z12A-P-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EX-Z12A-P-R
Descriere
SENSOR THROUGH-BEAM 200MM PNP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fascicul străpuns Senzor optic 7,874" (200mm) PNP – Colector deschis/activ în lumină
Categorie
Configurație ieșire
PNP – Colector deschis/activ în lumină
Producător
Panasonic Industrial Automation Sales
Sursă de lumină
Led roșu
Serie
Metodă de conectare
Cablu
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
IP67
Stare piesă
Activ
Lungime cablu
78,74" (2m)
Metodă detectare
Fascicul străpuns
Tip ajustare
Fixat
Distanță detectare
7,874" (200mm)
Temperatură de funcționare
-10°C – 55°C
Tensiune - Alimentare
12V – 24V