EEU-FC1E101S
Numărul produsului DigiKey
P10269-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
EEU-FC1E101S
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL TH
Descriere detaliată
100 µF 25 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 1000 ore la 105°C
Modele EDA/CAD
EEU-FC1E101S Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
188.5 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
290 mA @ 100 kHz
Impedanță
350 mOhms
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,248" diam. (6,30mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Înălțime - Montat (Max)
0,441" (11,20mm)
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C