EEH-ZL1E681P
Numărul produsului DigiKey
10-EEH-ZL1E681PTR-ND - Bandă și mosor (TR)
10-EEH-ZL1E681PCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
10-EEH-ZL1E681PDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EEH-ZL1E681P
Descriere
CAP ALUMHYB 680UF 20% 25V SMD
Descriere detaliată
680 µF 25 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 14mOhm 4000h la 135°C
Serie
Caracteristici
Vibrații ridicate
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
345 mA @ 100 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.3 A @ 100 kHz
Capacitanță
680 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
25 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
14mOhm
Durată de funcționare la temp.
4000h la 135°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C