ECQ-E2104KF
Numărul produsului DigiKey
EF2104-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECQ-E2104KF
Descriere
CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator cu peliculă – 250V Poliester, Metalizat Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECQ-E2104KF Modele
Tip montare
Orificiu străpuns
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Mărime/Dimensiune
0,406" L x 0,228" l (10,30mm x 5,80mm)
Ambalaj
Vrac
Înălțime - Montat (Max)
0,370" (9,40mm)
Stare piesă
Activ
Terminație
Pini PC
Capacitanță
Spațiu între derivații
0,295" (7,50mm)
Toleranță
±10%
Aplicații
De uz universal
Valoare nominală tensiune - C.a.
Valori nominale
Valoare nominală tensiune - C.c.
250V
Caracteristici
Material dielectric
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C