ECA-1CM470I
Numărul produsului DigiKey
P19515CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
P19515TB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECA-1CM470I
Descriere
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL TH
Descriere detaliată
47 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon – 2000 ore la 85°C
Modele EDA/CAD
ECA-1CM470I Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
130 mA @ 120 Hz
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
221 mA @ 10 kHz
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,472" (12,00mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 85°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C