TQ2SA-12V | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 255-1011-5-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TQ2SA-12V |
Descriere | RELAY TELECOM DPDT 500MA 12V |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Telecom Releu DPDT (2 formă C) Montare pe suprafață |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TQ2SA-12V Modele |
Categorie | Valoare nominală etanșare – |
Producător Panasonic Electric Works | Izolație bobină – |
Serie | Tensiune prescrisă de acționare V c.c. 9 |
Ambalaj Tub | Tensiune prescrisă de revenire V c.c. 1,2 |
Stare piesă Activ | Timp de funcționare 4 ms |
Tip montare Montare pe suprafață | Timp eliberare 4 ms |
Tensiune bobină 12V c.c. | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Formă contact DPDT (2 formă C) | Material contact Argint nichel (AgNi), Aur (Au) |
Valoare nominală contact (Curent) 500 mA | Agenție de aprobare cURus |
Tensiune de comutare 125V c.a., 220V c.c. – max. | Tip releu Telecom |
Sarcină - Comutare max. 250VA, 440W | Grad – |
Curent bobină 11.7 mA | Calificare – |
Tip bobină Fără blocare | Rezistență bobină 1.03 kOhms |