JW2SN-DC12V
JW2SN-DC12V
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
JW2SN-DC12V
Numărul produsului DigiKey
255-1117-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
JW2SN-DC12V
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
JW2SN-DC12V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa E
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 8,4
Ambalaj
Cutie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
15 ms
Tip montare
Timp eliberare
5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Aliaj argint
Valoare nominală contact (Curent)
5 A
Agenție de aprobare
CQC, CSA, UR, VDE
Tensiune de comutare
250V c.a., 30V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
1250VA, 150W
Grad
Curent bobină
44 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
270 Ohms