CA1A-12V-A-5
Numărul produsului DigiKey
255-5272-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CA1A-12V-A-5
Descriere
RELAY AUTOMOTIVE SPST 30A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Releu auto SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Categorie
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 0,6
Producător
Panasonic Electric Works
Timp de funcționare
10 ms
Serie
Timp eliberare
10 ms
Ambalaj
Vrac
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tip bobină
Fără blocare
Stil terminație
Introducere mufă
Curent bobină
150 mA
Temperatură de funcționare
-30°C – 80°C
Tensiune bobină
12V c.c.
Material contact
Aliaj argint, Fără cadmiu
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Putere bobină
1,8W
Valoare nominală contact (Curent)
30 A
Rezistență bobină
80 Ohms
Tensiune de comutare
16V c.c. - max.