ALE72F24 | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | ALE72F24-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ALE72F24 |
Descriere | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
Referință client | |
Descriere detaliată | De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 24V c.c. Bobină Orificiu străpuns |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valoare nominală etanșare – |
Prod. | Izolație bobină Clasa F |
Serie | Tensiune prescrisă de acționare 18V c.c. |
Ambalaj Vrac | Tensiune prescrisă de revenire V c.c. 1,2 |
Stare piesă Inactual | Timp de funcționare 20 ms |
Tip montare | Timp eliberare 25 ms |
Tensiune bobină | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Formă contact SPST-NO (1 de formă A) | Material contact Oxid argint staniu (AgSnO) |
Valoare nominală contact (Curent) 16 A | Agenție de aprobare CSA, TUV, UR, VDE |
Tensiune de comutare 277V c.a. – max. | Tip releu |
Sarcină - Comutare max. 4432VA | Grad – |
Curent bobină 8.3 mA | Calificare – |
Tip bobină Fără blocare | Rezistență bobină 2.88 kOhms |
Caracteristici – | Număr produs de bază |
Stil terminație Pin PC, Conectare rapidă – 0,187" (4,7mm) |