OD8038-24HHBIP68 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Orion Fans
În stoc: 0
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 80,2CFM (2,25m³/min) 2 conductori de sârmă
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8038-24HHBIP68
Numărul produsului DigiKey
OD8038-24HHBIP68-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8038-24HHBIP68
Descriere
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
OD8038-24HHBIP68 Modele
Putere (wați)
10.8 W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,461lb (209,11g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,450A
Flux de aer
80,2CFM (2,25m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,780inH2O (194,3Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C