OD8038-12HBVXC10A
Numărul produsului DigiKey
1053-1269-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OD8038-12HBVXC10A
Descriere
FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 89,0CFM (2,49m³/min) 4 conductori de sârmă
Modele EDA/CAD
OD8038-12HBVXC10A Modele
Putere (wați)
18 W
Terminație
4 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
1,50A
Flux de aer
89,0CFM (2,49m³/min)
Interval de tensiune
Presiune statică
0,750inH2O (186,8Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT), Fibră din sticlă ranforsată
Material - Lamă
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
50000h la 40°C